Home O mně
Fotograf
Jakub KOLESA


O mně...

Věk: 31 let

Bydliště: Náměšť nad Oslavou (Vysočina)

WEB-Mail: Sargas5711@gmail.com

Facebook: Jakub Kolesa


Vše začalo koupí digitálního kompaktu. Zamířit a zmáčknout, to byly mé první kroky k focení. Technika či cokoliv jiného mi nic neříkaly. Až postupem času jsem se o věci začal zajímat hlouběji, pokoušel se zachytit fotografie hezčí a ne jen pusté rozmazaniny. Objevil jsem manuální nastavování a shodou náhod i starý fotoaparát na kinofilm, kterému něco jako automatika je naprosto cizí. A pak výbava dále rostla, až do současné podoby. Nejsem a ani se nepovažuji za nějakého profíka. Focení mě prostě baví.

Mezi mé další záliby patří toulání se přírodou a technika, jak ostatně poznat na zaměření mých fotografií. A opomenout nemohu ani počítače, elektroniku nebo RC modelářství.Co rád fotím:

Co se týče mého fotografického zaměření, tak fotím takřka cokoliv, co se namane. Do budoucna bych se chtěl spíše více zaměřit na fotografování portrétů a různých společenských akcí a událostí.
Nabídka fotografování:

Pokud byste měli zájem o nafocení Vašich portrétů či portrétu Vašich známých, nebo o nafocení oslavy, svatby atp. Neváhejte, napište mi a můžeme se třebas i nějak domluvit na podmínkách a ceně. Ceny nejsou nijak vysoké, stále beru focení jako můj koníček ve kterém se zdokonaluji.
V případě zájmu napište na tento e-mail: Sargas5711@gmail.com